Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті

Товари Ubiquiti

Ubiquiti Ubiquiti Networks - це компанія, що займається розробкою і виробництвом мережевого дротового і бездротового комп'ютерного обладнання. Їхніми основними продуктами на сьогодні є UniFi, PowerBeam, LiteBeam, NanoStation, AirGrid, Rocket.

Ubiquiti Networks

Американська компанія Ubiquiti Networks є вихідцем з Кремнієвої долини і яскравим прикладом побудови та динамічного розвитку успішного бізнесу, побудованого з нуля. Засновник і беззмінний керівник компанії Роберт Пера, який розпочинав свою справу 2005 року зі скромних власних вкладень у 3000 доларів, сьогодні є одним із наймолодших мільярдерів у США.

Логотип Ubiquiti Networks

Компанія Ubiquiti Networks (UBNT), або як її частіше називають просто Ubiquiti (Юбік'юті), безумовний лідер у виробництві недорогих і ефективних мережевих рішень для провайдерів бездротового доступу. Компанія випускає повний спектр продуктів, здатних до швидкого розгортання і стійкого функціонування бездротової мережі, що має велике і надійне покриття Wi-Fi з широкосмуговим доступом в інтернет.

Виробник пропонує широкий асортимент обладнання, що включає роутери, точки доступу, Wi-Fi мости, комутатори та бездротові мости з дальністю покриття до 50 км. Окремо варто відзначити продукцію корпоративного сегмента ринку, представлену обладнанням для створення безшовних мереж на виробничих підприємствах, складських приміщеннях, у ресторанах і готелях, а також системи відеоспостереження. Крім того, для клієнтів доступне таке додаткове обладнання, як антени, грозозахист і мережеві кабелі.

 

Чому варто купити Юбікьюті

Головний наголос у своїх продуктах Ubiquiti робить на зручність встановлення, простоту налаштування і безперебійну роботу свого обладнання, що не потребує додаткового технічного обслуговування. Ця концепція реалізується не тільки завдяки "залізним" рішенням, а й завдяки власному програмному забезпеченню.

Основні інноваційні рішення, що визначають успіх компанії та стимулюють прагнення купити продукти UBNT:

 • AirOS – операційна система для серії апаратних продуктів компанії.
  Ubiquiti AirOS
  AirOS створена на основі ядра Linux, та є вбудованим програмним забезпеченням. Система має зручні та прості налаштування і дає широкі можливості управління мережевим обладнанням. Це еталонний програмний продукт з лаконічним і зрозумілим інтерфейсом для контролю бездротового обладнання Ubiquiti.

 

 • AirMax – власний протокол бездротового зв'язку, який використовується в мережевому обладнанні компанії. Стандарт AirMax є пропрієтарним (закритим), тому підтримується тільки апаратними продуктами Ubiquiti. Усе обладнання AirMax (точки доступу Rocket, радіомости PowerBeam і універсальні NanoStation) працює під управлінням ОС AirOS.
  Ubiquiti AirOS
  Технології поллінгу, що використовуються в AirMax, дають змогу стійко працювати з безліччю клієнтів, розташованих на великому віддаленні від базової станції. Так радіоканал AirMax забезпечує одночасну роботу до 120 клієнтів, в той час як звичайні Wi-Fi рішення здатні одночасно підключати до точки доступу лише до 20 пристроїв.

 

 • UniFi – фірмовий програмно-апаратний комплекс, що містить у собі Wi-Fi точки доступу, роутери, комутатори та контролер керування.
  Ubiquiti AirOS
  Технологія UniFi, що стала справжнім революційним проривом, дає змогу смартфонам та іншим ґаджетам переміщатися від однієї Wi-Fi точки доступу до іншої і непомітно для користувача перемикатися між ними. Це явище називається безшовний роумінг. При цьому безліч бездротових точок доступу виступають як єдиний кластер, а клієнти бачать тільки одну Wi-Fi мережу. Технологія є доступною альтернативою дорогому професійному мережевому обладнанню. Невисока ціна на продукти UniFi приємно порадує покупців.

 

UniFi – найкращі продукти Ubiquiti

Технологія UniFi увібрала в себе найкраще, чого досягла компанія Ubiquiti за роки розвитку. Це чудове поєднання красивого дизайну, високої якості виготовлення та опрацьованого до дрібниць юзабіліті, які зробили ці продукти бестселерами корпоративних бездротових мереж.

Обладнання Ubiquiti UniFi

Магія успішних продажів мережевих продуктів лінійки UniFi базується на 3-х простих постулатах:

 • Правильне ім'я бренду.
  Uni (уніфікація) + Wi-Fi (бездротовий інтернет). Проста для сприйняття, логічна та інтуїтивно зрозуміла назва для користувачів у всьому світі.
 • Оптимізований дизайн.
  Ергономічний дизайн пристроїв UniFi, що мають низький профіль для максимально зручного встановлення на стінах або стелі, а також центральне кільце підсвічування, що змінює колір залежно від статусу пристрою.
 • Кілька пристроїв у наборі.
  Недорогі комплекти з декількох Wi-Fi точок доступу стали реалізацією оригінальної ідеї для масштабованих мереж. Сьогодні в складі комплектів від 3-х до 5-ти точок доступу, яких достатньо для вирішення більшості завдань.

У нашому магазині Технотрейд представлений широкий асортимент мережевих рішень компанії UBNT. Вибрати відповідну модель обладнання Ubiquiti, купити і замовити її доставку в будь-який куточок України можна на сайті або телефоном.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: