Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Роз'єми призначені для приєднання кабелю до пристрою. Усі високочастотні роз'єми складаються з двох парних частин: штирової та гніздової. Від якості та надійності роз'ємів безпосередньо залежить якість сигналу і швидкість приймання та передавання даних.

У Wi-Fi та LTE обладнанні найбільш розповсюджені ВЧ роз'єми N-type, SMA та RP-SMA.

Роз'єми SMA більш розповсюджені для підключення 3G/4G (LTE) антен.

Роз'єми RP-SMA широко використовуються для підключення Wi-Fi обладнання. Вони мають інверсійну конструкцію. Це означає, що роз'єм RP-SMA (male, папа) оснащений гніздовим контактом (отвір всередині). А роз'єм RP-SMA (female, мама) - відповідно, штировим контактом (штир всередині). Ці високочастотні роз'єми часто плутають між собою і пишуть неправильну назву.

З роз'ємами N-type все набагато простіше. N-type (female, мама) - оснащений гніздовим контактом (отвір всередині). N-type (male, папа) - оснащений штировим контактом (штир всередині).

Для підключення мережевого обладнання використовують Ethernet конектор RJ-45. Роз'єми RJ-45 бувають екрановані та не екрановані. Екрановані конектори RJ-45 мають металеву пластину для підключення до заземлення. Якщо у Вас немає заземлення, то купити роз'єм RJ-45 екранований немає ніякого сенсу, беріть звичайний.

Загалом же, різноманітність різних видів роз'ємів досить велика. Найповніший асортимент роз'ємів для підключення мережевого обладнання ви знайдете в інтернет-магазині ТехноТрейд. У нашому активі представлені якісні СВЧ/ВЧ роз'єми для коаксіального кабелю та Ethernet конектори. Підібрати необхідний варіант Вам допоможуть розміщені на нашому сайті докладні характеристики на роз'єми. Крім цього, можете зателефонувати нашим фахівцям, і ми підберемо роз'єми для роботи вашого обладнання. Оплатити покупку можете будь-яким зручним способом. А куплений роз'єм буде оперативно доставлений кур'єрською службою.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: