Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Секторні Wi-Fi антени

використовують для покриття вайфаєм певного сектора або для побудови всеспрямованих базових станцій, розрахованих на велику кількість абонентів. Щоб організувати всеспрямовану базу з високою навантажувальною здатністю, зазвичай встановлюють навкруги три сектори по 120 градусів або чотири сектори по 90 градусів.

Секторні Wi-Fi антени на 2,4 ГГц часто використовують для організації хот-спотів, оскільки частота 2,4 ГГц найбільш поширена на ноутбуках, смартфонах і планшетах.

Кожна секторна антена Wi-Fi має свої характеристики. Основні характеристики wifi антен це: робоча частота, коефіцієнт підсилення і діаграма спрямованості в горизонтальній і вертикальній площині.

Коефіцієнт підсилення антени впливає на дальність роботи. Чим він вищий, тим далі працюватиме антена.

Діаграма спрямованості впливає на площу wifi покриття. Потрібно враховувати, що чим вищий коефіцієнт посилення, тим вужча діаграма спрямованості. Тому якщо у вас горбиста місцевість і клієнти розташовані на різних висотах, прораховуйте, щоб вертикальна діаграма антени захоплювала по висоті всіх абонентів.

Wifi антени секторні

використовують разом із бездротовими точками доступу. Кожна така точка може обслуговувати від 10 до 50 клієнтів залежно від моделі. Wi-Fi точки доступу MikroTik і Ubiquiti вирізняються можливістю підключати велику кількість користувачів і обмежувати їм швидкість.
Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: