Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

У нашому каталозі представлені антени Wi-Fi 2,4 ГГц з високим коефіцієнтом підсилення. Сигнал на частоті 2,4 ГГц краще проходить через такі перепони як стіни, дерева та кущі. Однак швидкість і захист від перешкод на частоті 2,4 ГГц нижчі, ніж на 5 ГГц. Wi-Fi антени бувають таких видів: всеспрямовані, спрямовані, секторні та панельні.

Всеспрямовані антени 2,4 ГГц частіше використовують для підключення до Wi-Fi роутера або до вуличної Wi-Fi точки доступу. Всеспрямовані антени працюють на невелику відстань і є гарним рішенням для покриття стоянок, публічних Wi-Fi точок доступу, складських приміщень, роздачі Wi-Fi у дворі приватного будинку.

Спрямовані антени 2,4 ГГц призначені для з'єднань точка-точка з дальністю роботи 0,1-30 км або для під'єднання як клієнта. Спрямовані антени бувають сегментно-параболічні (решітки), плоскі панельні, у формі тарілки.

Секторні антени 2,4 ГГц використовують для побудови базових станцій. Вони мають певний сектор покриття, найчастіше використовують 60º, 90º, 120º, 180º. Якщо встановити кілька антен на одній щоглі, наприклад, 3 антени по 120º, то отримаємо кругове покриття 360º. Секторні антени 2,4 ГГц дають змогу під'єднати велику кількість користувачів як на маленьких, так і на великих відстанях.

Панельні антени 2,4 ГГц дуже схожі за конструкцією з секторними, але мають менший кут покриття близько 15º-60º.

Кожна антена Wi-Fi 2,4 ГГц має як свої переваги, так і свої недоліки, тому рекомендується вибирати найбільш підходящий варіант для кожного конкретного випадку.

Вибираючи для себе антену Wi-Fi 2,4 ГГц, Ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями, які із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання, і підберуть для Вас найкращий варіант. Для нас дуже важливий кожен клієнт, тому ми постараємося зробити все, щоб задовольнити всі Ваші побажання. Замовити та купити товар Ви можете прямо на нашому сайті або за телефоном. Замовлену продукцію ми доставляємо на склад перевізника або за бажаною адресою. Наша компанія ТехноТрейд несе гарантійну відповідальність за кожну куплену одиницю товару.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: