Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Щодня на планеті Земля відбувається близько 44 000 гроз. Саме тому грозозахист комп'ютерних мереж і антен - це необхідність. Модуль грозозахисту повинен відвести струм блискавки на заземлення.

Існують системи, як для цілих будівель, так і вузькоспеціалізовані пристрої. Наприклад, грозозахист RJ-45 для витої пари призначений унеможливити пошкодження мережі в разі влучення поряд блискавки. Грозозахист використовується для гарантування безпеки комп'ютерних мереж.

Грозозахист також допомагає захистити зовнішні Wi-Fi точки доступу від електромагнітних імпульсів і наведень статичної електрики. Загалом, залежно від переслідуваних цілей, грозозахист портів або ж окремої споруди будується під конкретні цілі.

Компанія ТехноТрейд пропонує вам захистити свою мережу від пошкодження грозою та електростатичними наводками. Для цього вам знадобиться грозозахист Ethernet. Ми пропонуємо рішення, які допоможуть убезпечити мережеве обладнання від негативного впливу блискавки. Досвідчені продавці-консультанти допоможуть підібрати товар для конкретних цілей. Замовити будь-який грозозахист Ви можете безпосередньо на нашому сайті або по телефону.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: