Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві
Підберіть обладнання за допомогою інженера-консультанта
Залиште Ваш телефон. Наш експерт перетелефонує і відповість на усі питання.
вибрати товар з консультантом

Ubiquiti UniFi

— це серія Wi-Fi обладнання, яка призначена для організації безшовної Wi-Fi мережі та хот-спотів.

Всі бездротові точки доступу UniFi управляються централізовано за допомогою спеціального програмного забезпечення - контролера. Це дає змогу швидко під'єднувати нові Wi-Fi точки та розгортати бездротові мережі величезних розмірів.

Раніше такі системи були багатьом не доступні, оскільки коштували кілька тисяч доларів. Висока вартість була обумовлена наявністю апаратного контролера, що керує пристроями. Виробник Ubiquiti вирішив розробити точки доступу UniFi, які керуватимуться програмним контролером з будь-якого комп'ютера. Це дало змогу значно знизити вартість, і тепер UniFi купити може кожен.

Також виробник пропонує окремий апаратний контролер і контролер, вбудований у маршрутизатори Ubiquiti.

Основною родзинкою точок Ubiquiti UniFi є Wi-Fi роумінг. Ця функція дає змогу вам переміщатися між Wi-Fi точками без обриву інтернет-з'єднання.

Точки доступу відмінно підійдуть для організації HotSpot. Для цього в програмному забезпеченні є всі необхідні функції, навіть друк чеків з паролем для під'єднання до WiFi. Для авторизації бездротових клієнтів контролер можна також інтегрувати з Radius сервером.

Функція створення віртуальних точок доступу, буде корисна для:

  • офісу,
  • кафе,
  • ресторану,
  • готелю
  • інших громадських місць

 

Ця функція дає змогу без купівлі додаткового обладнання створити ізольовану Wi-Fi мережу підприємства та гостьову мережу.

Точки доступу Ubiquiti UniFi AP

мають високу масштабованість, тому їх часто використовують на великих складах, у торгових центрах і готелях, де потрібно покрити Wi-Fi великі площі.

Точки Ubiquiti мають стильний дизайн і чудово впишуться в будь-який інтер'єр. Їх можна встановити на стіну або стелю. Для живлення пристрою вам не доведеться шукати поруч розетки 220 В. Живлення подається на пристрій віддалено по мережевому кабелю за допомогою POE інжектора або POE комутатора.

У виробника є точки доступу, які призначені для використання всередині приміщення, а також для використання на вулиці. Вуличні точки використовують для створення Wi-Fi покриття на території парку, бази відпочинку, пляжу, на подвір'ї приватного будинку або котеджного містечка.

WiFi точки Ubiquiti UniFi підтримують усі сучасні стандарти бездротового зв'язку IEEE 802.11n/ac/ax і передають дані з високою швидкістю. Мають гігабітний LAN порт і підтримують роботу у двох діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц. Кожна точка доступу підтримує велику кількість бездротових клієнтів, у середньому близько 50 осіб.

Систему Ubiquiti UniFi можна застосовувати скрізь, де потрібне впевнене Wi-Fi покриття і стабільний доступ до інтернету. Крім того, UniFi купити дуже вигідно, оскільки ця система вирізняється низькими витратами на розгортання та обслуговування мережі.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: