Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві
Підберіть обладнання за допомогою інженера-консультанта
Залиште Ваш телефон. Наш експерт перетелефонує і відповість на усі питання.
вибрати товар з консультантом

Компанія MikroTik була заснована в 1996 році для просування власних мережевих продуктів для інтернет-провайдерів. Компанія знаходиться в Ризі (Латвія) і налічує понад 280 співробітників.

MikroTik це виробник потужного і функціонального мережевого обладнання. Компанія самостійно розробляє і займається продажем як дротових, так і бездротових мережевих пристроїв, серед яких роутери, точки доступу, комутатори, LTE пристрої. Для підтримки апаратної частини мережевого обладнання, компанія MikroTik розробляє програмне забезпечення, що включає операційні системи і допоміжні програми.

 

RouterOS оригінальна операційна система MikroTik

RouterOS це мережева ОС на базі Linux, яка встановлюється на маршрутизатори MikroTik RouterBoard, комп'ютери та віртуальні машини. RouterOS досить гнучка операційна система. Вона надає роутерам Mikrotik велику кількість налаштувань і потужну функціональність. Для швидкого і зручного налаштування маршрутизації та управління QoS система дає змогу адмініструвати мережу в графічному інтерфейсі програми WinBox.

 

RouterBOARD сімейство роутерів MikroTik

RouterBOARD (RB) це загальна назва лінійки маршрутизаторів Мікротік, що працюють під управлінням RouterOS. Більшість дводіапазонних роутерів компанії MikroTik належить саме до цієї серії продуктів. Їх відрізняє висока продуктивність і швидкість по Wi-Fi протоколу. Швидкість по LAN буває 100 Мбіт/с, 1 Гбіт/с або до 2,5 Гбіт/с. Більшість маршрутизаторів оснащуються всеспрямованими вбудованими антенами і потужними Wi-Fi передавачами. Вони надійно і без перебоїв покривають Wi-Fi великі площі приміщень.

Можливості тонкого налаштування роутерів Мікротік дають змогу під'єднувати інтернет від кількох провайдерів, виконувати фільтрацію за IP і MAC-адресами, обмежувати торенти, розділяти мережу підприємства та гостьову мережу (віртуальні точки доступу Wi-Fi), організовувати HotSpot, віддалено під'єднувати працівників за допомогою VPN, виконувати налаштування proxy, FTP-сервера і фаєрвола.

Роутери MikroTik стануть ідеальним рішенням для організації мережі у приватному будинку, в офісі або на невеликому підприємстві. Якщо ви вирішили купити роутер MikroTik, то наш інтернет-магазин Технотрейд може запропонувати великий вибір мережевої продукції латвійського бренду за привабливими цінами.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: