Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Wi-Fi підсилювач призначений для поліпшення якості приймання Wi-Fi сигналу ноутбуком, смартфоном або планшетом.

Посилити Wi-Fi сигнал можна різними способами:

  • Замінити Wi-Fi роутер на більш потужний з гарними антенами.
  • Використовувати Wi-Fi репітер (ще називають ретранслятор або повторювач), який прийматиме Wi-Fi сигнал від основного роутера, посилюватиме його і передаватиме далі (швидкість може впасти більше 50%).
  • Встановити на клієнтському пристрої потужний Wi-Fi USB адаптер для приймання бездротового сигналу (підходить тільки для комп'ютерів і ноутбуків).
  • Прокласти мережевий кабель у приміщення, в якому поганий рівень сигналу, і встановити там додаткову Wi-Fi точку (найкращій варіант).

В якості потужного Wi-Fi роутера або репітера відмінно підходить обладнання виробника MikroTik.

MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN
L009UiGS-2HaxD-IN

 
Якщо вам потрібно посилити Wi-Fi сигнал на рівні одного поверху, найбільш далекобійним буде роутер L009UiGS-2HaxD-IN. Він має високу вихідну потужність 1Вт, а також дві антени з хорошим посиленням 4 дБі. У всіх пристроях MikroTik вихідну потужність можна регулювати в налаштуваннях. Роутер вміє працювати в режимі репітера.
     

MikroTik RB951Ui-2HnD
RB951Ui-2HnD

 
Також для посилення Wi-Fi сигналу добре підходить роутер RB951Ui-2HnD. Він має антени з посиленням 2,5 дБі та високу вихідну потужність 1Вт. Роутер вміє працювати в режимі репітера.
Якщо вам потрібно посилити Wi-Fi сигнал на другому поверсі двоповерхового будинку, то RB2011UiAS-2HnD-IN погано підходить для цієї задачі, оскільки його антени мають високе посилення, але вузьку спрямованість близько 35° по вертикалі. Тому необхідний роутер з антенами з меншим посиленням, але які будуть краще покривати другий поверх. Для цього завдання підійде Wi-Fi підсилювач RB951Ui-2HnD.
     

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
hAP ac

 
Якщо вам потрібен потужний дводіапазонний роутер з підтримкою 2,4 і 5ГГц, то обирайте модель hAP ac. Він має антени з посиленням 2,5 дБі та високу вихідну потужність 800мВт. Роутер вміє працювати в режимі бездротового повторювача на обох частотах.
     

MikroTik Metal 52 ac
Metal 52 ac

 
В якості репітера або потужної Wi-Fi точки також підійде Metal 52 ac. У неї антена з високим посиленням 6 дБі, висока вихідна потужність 1,3 Вт і вологозахищений корпус. Рекомендуємо її використовувати як Wi-Fi підсилювач на вулиці, щоб забезпечити максимальне Wi-Fi покриття. Wi-Fi точка Metal 52 ac вміє працювати в режимі ретранслятора.

Якщо ви вирішили використовувати пристрій у режимі ретранслятора, то маєте знати, що будь-який бездротовий повторювач зменшуватиме швидкість Wi-Fi в половину, а то й більше залежно від умов. Тому використовуйте цей режим тільки якщо немає можливості прокласти мережевий кабель, і ви згодні з втратою швидкості.

Буває зустрічаються настільки товсті стіни, що жоден навіть найпотужніший Wi-Fi роутер або адаптер не може пробити їх. У цьому разі єдиний вихід - це прокласти мережевий кабель у приміщення з поганим рівнем сигналу і встановити там додаткову бездротову точку.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: