Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві
Підберіть обладнання за допомогою інженера-консультанта
Залиште Ваш телефон. Наш експерт перетелефонує і відповість на усі питання.
вибрати товар з консультантом

Живлення пристроїв по технології PoE зробило переворот у світі мережевого обладнання. Блок живлення PoE Ethernet здатний передавати віддаленому пристрою через виту пару не тільки дані, а й електроенергію. Таким чином, пристрій PoE Ethernet вирішує безліч проблем. Немає потреби розміщувати мережеве обладнання поруч з розетками електроживлення 220 В. Не потрібно проводити електромережу 220 В. до пристроїв, які неможливо розмістити поруч з наявною розеткою.

На ринку є безліч PoE адаптерів, що відрізняються як своєю вартістю, так і функціоналом. Вельми популярні блоки Ubiquiti PoE Ethernet. За невисокої вартості своїх рішень виробник пропонує відмінну їхню якість. PoE інжектор Ubiquiti підійде тим, хто шукає недорогий, але надійний пристрій.

Існують різноманітні стандарти PoE (802.3 af/at/bt, Passive PoE), які можуть бути несумісні між собою. Наприклад, IP-камера підтримує стандарт 802.3 af. Якщо заживити її PoE інжектором зі стандартом Passive PoE, вона працювати не буде. Тому дуже важливо купити PoE блок живлення з саме тим стандартом, який підтримує обладнання. Перед тим як купити блок живлення PoE, обов'язково з'ясуйте який стандарт PoE підтримує Ваш пристрій з якою напругою.

Компанія ТехноТрейд вже багато років спеціалізується на продажі та налаштуванні мережевого PoE обладнання. Ми надаємо професійну консультацію з підбору Ethernet PoE інжекторів. З радістю допоможемо при виборі, і дамо відповіді на всі Ваші запитання.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: