Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

GSM підсилювач

призначений для поліпшення якості приймання сигналу мобільними телефонами.

Якщо ваша будівля має товсті залізобетонні стіни або офіс знаходиться в підвальному приміщенні, то мобільний телефон може погано приймати сигнал або не приймати його взагалі. У цьому разі вам знадобиться GSM підсилювач для встановлення в приміщенні.

Також пристрої бувають призначені для посилення мобільного зв'язку на вулиці. Наприклад, у вас на дачі у дворі мобільний телефон погано приймає сигнал від вежі оператора. Для цього завдання потрібен GSM підсилювач, у якого буде потужна приймальна антена і всепогодний підсилювач для встановлення на вулиці.

Підсилювач мобільного зв'язку також називають GSM репітер, ретранслятор або повторювач через принцип його роботи. Репітер приймає сигнал від вишки мобільного оператора, підсилює його і ретранслює далі.

GSM ретранслятор

може працювати на певних частотах або бути універсальним, тобто підтримувати кілька діапазонів GSM частот, а також 3G і 4G частоти. Відповідно, ціна на універсальний ретранслятор буде набагато дорожчою.

Для GSM зв'язку в Україні мобільні оператори використовують такі частоти:

  • 1710-1880 МГц - у містах і більшості районних центрів.
  • 890-960 МГц - у сільських районах.

У деяких областях GSM частоти розподілені по-іншому. Тому перш ніж замовити підсилювач, визначте частоту мобільного оператора, щоб потім не довелося міняти обладнання. У цьому вам допоможе стаття Как выбрать GSM репитер для усиления мобильного сигнала.

Для 3G зв'язку в Україні мобільні оператори використовують такі частоти:

  • 1920-2180 МГц - Київстар, Vodafone (колишній МТС), LifeCell і Тримоб (колишній Utel).
  • 824-894 МГц - CDMA оператори Інтертелеком і PEOPLEnet .

Для 4G зв'язку в Україні мобільні оператори використовують такі частоти:

  • 2600 МГц
  • 1800 МГц
  • 900 МГц

Щоб посилити GSM або 3G/4G зв'язок, необхідно обирати ретранслятор, що підтримує необхідні вам частоти.

Якщо вам потрібно посилити тільки GSM-зв'язок, то вам не знадобиться 3G/4G ретрансляція і на покупці можна заощадити. Якщо ж вам потрібно ще посилити 3G/4G зв'язок, то доведеться розщедритися на універсальний підсилювач або встановити окремі підсилювачі для GSM і 3G/4G частот.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: