Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Щогла тригранна

призначена для встановлення важких Wi-Fi антен, GSM/LTE антен мобільного та радіорелейного зв'язку вагою до 100 кг і об'ємом до 1 м2. Її можна встановлювати на землі або на дахах будівель..

Тригранні щогли бувають:

  • Алюмінієві - зроблені з легкого алюмінієвого сплаву.
  • Сталеві - зроблені зі сплаву заліза з вуглецем.

Перевага алюмінієвої щогли в тому, що вона легша за сталеву і не іржавіє. Тому її легше встановлювати і прослужить вона довше.

Щогла складається з декількох секцій (ферм). Ферма являє собою кілька труб, зварених між собою. Секції з'єднують одна з одною фланцевим з'єднанням за допомогою болтів.

Нижня частина щогли кріпиться в спеціальний підп'ятник. Його необхідно попередньо закріпити на даху будівлі. Якщо установка виконується на землі, то для кріплення підп'ятника потрібно зробити спеціальну платформу в землі з бетону.

Щоб зафіксувати щоглу вертикально, використовуються відтяжки зі сталевого троса. Для кріплення троса на землі або будівлі потрібно зробити кронштейни.

Коли всі підготовчі роботи виконано, збираємо секції (ферми), встановлюємо в підп'ятник і підіймаємо. Далі розтягуємо троси і кріпимо їх у кронштейнах. Після цього можна встановлювати антени на щоглі.

Тригранні алюмінієві щогли найчастіше використовують оператори зв'язку або бездротові інтернет-провайдери. Вони чудово підходять для встановлення базових станцій мобільного GSM/LTE або Wi-FI зв'язку.

У нашому магазині ви можете купити тригранну щоглу, зроблену з міцного і одночасно легкого алюмінієвого сплаву. Термін виготовлення 7 днів, відправка службами доставки по всій Україні.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: