Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Wi-Fi перехідник (пігтейл)

— це перехідник, який складається з коаксіального кабелю, обтиснутого з двох сторін високочастотними роз'ємами (SMA, RP-SMA або N-Type). Використовується для підключення Wi-Fi антен до роутерів, точок доступу, або Wi-Fi адаптерів.

Інколи підібрати необхідний пігтейл досить важко, тому що високочастотні роз'єми дуже схожі між собою. Якщо не можете визначитися який Wi-Fi перехідник купити, зателефонуйте нашим фахівцям. Ми підберемо саме той пігтейл, який підійде для підключення вашого обладнання. Замовлений перехідник для Wi-Fi антени буде доставлений кур'єрською службою.

На переший погляд Wi-Fi перехідник - це незначний елемент, але без нього неможливо під'єднати Wi-Fi антену і побудувати повноцінну бездротову мережу. Дуже прикро, якщо відсутній перехідник (пігтейл) не дає змоги Вам під'єднати свій ПК до комп'ютерної мережі. Вирішити цю проблему без довгих пошуків і фінансових витрат допоможе інтернет-магазин ТехноТрейд. Купити будь-який кабель для Wi-Fi антени Ви зможете, не виходячи зі своєї квартири. Широкий асортимент продукції та прийнятні ціни дозволять підібрати перехідники для підключення будь-якого бездротового обладнання.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: