Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Wi-Fi точки доступу Ubiquiti AirMax це бездротове обладнання рівня провайдера, яке використовують для будування базових Wi-Fi станцій, підключення до них клієнтів, та організації мостів "точка-точка".

Кожна зовнішня Wi-Fi точка доступу оснащена потужною операційною системою AirOS з фірмовою реалізацією TDMA протоколу під назвою AirMax.

Купити AirMax інтернет-рішення варто, перш за все, тим, хто цінує якість і надійність. Компанія давно зарекомендувала себе як виробник недорогих, але функціональних пристроїв. Зовнішні WiFi точки доступу Ubiquiti мають кращу захищеність від перешкод. Також пристрої Ubiquiti AirMax коштують недорого порівняно з аналогічними пристроями інших фірм.

AirMax ISP рішення можна придбати в інтернет-магазині компанії ТехноТрейд. Невисокі ціни та високоякісний сервіс зроблять вашу покупку вдвічі приємнішою. Досвідчені продавці-консультанти з радістю допоможуть і підкажуть, яку позицію вибрати для вашого конкретного випадку. Придбати AirMax рішення ви можете прямо через сайт, просто натиснувши кнопку "Купити". Куплений товар буде доставлений до вас у найкоротші терміни. Можлива доставка в будь-яку точку країни.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: