Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

IP-камери відеоспостереження  — це цифрові відеокамери. Особливістю і головною відмінністю wi fi камери від аналогових камер є передача відео в цифровому форматі, використовуючи мережу Ethernet і Wi-Fi з'єднання, а також протокол TCP/IP. Перш за все, мережева камера має власну IP-адресу, за допомогою якої вона ідентифікується в мережі. Багато IP-камер підтримують живлення через Ethernet порт по технології PoE 802.3af/at. У цих моделях передача даних, а також живлення здійснюються по одному мережевому кабелю.

IP камера (мережева ip камера), як технологія, може застосовуватися не тільки в корпоративних масштабах, а й для встановлення в житлових квартирах і будинках, гаражах і на дачних ділянках. IP-камера та її можливості прості в управлінні та доступні навіть для людей, які не мають певних знань у техніці. Вона дає Вам можливість, залишаючи квартиру або будинок, не турбуватися за своє майно і домашніх тварин, близьких (перебуваючи на роботі можна стежити за тим, що відбувається вдома з дітьми, як працює хатня робітниця або няня).

Крім дротового підключення до мережі, ip-камери відеоспостереження можуть бути включені в загальну мережу за допомогою Wi-Fi з'єднання (бездротова ip-камера), що робить їх незамінним інструментом для реалізації відеоспостереження в офісі та оселі. Бездротовою ip-камерою можна керувати незалежно, її можна встановлювати в будь-якому місці де є під'єднання до Wi-Fi мережі. Бездротова wi fi ip камера здатна передавати високоякісне зображення по захищеному радіоканалу. В результаті чого у Вас з'являється унікальна можливість перегляду відео в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.

Мережева ip камера, залежно від конфігурації, може містити велику кількість функцій, наприклад, детектори рухів, робота з додатковими датчиками, надсилання повідомлень електронною поштою. Wi Fi ip камера, так само як і ip камери відеоспостереження з дротовим з'єднанням, управляються за допомогою web-інтерфейсу. Виконуючи налаштування такого пристрою як wi fi камера, Ви можете забезпечити як повний доступ до інформації, так і обмежений. Мережева ip камера і так само бездротові wi fi камери, у своїй роботі незалежні від наявності підключення до комп'ютера, вони передають відео в Інтернет самостійно.

WiFi камера в сучасних системах безпеки поступово витісняє звичні аналогові рішення. Якщо Вас зацікавив такий пристрій, як ip-камера, компанія Технотрейд може запропонувати гідний асортимент при виборі цього обладнання. Ціна на wifi камери з кожним днем стає все більш доступною, що збільшує попит на IP відеоспостереження. Це дає можливість організувати відеоспостереження з мінімальними витратами як в організації, так і вдома..

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: