Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Щогла зв'язку

призначена для підняття антени (Wi-Fi, LTE або телевізійної) на певну висоту з метою забезпечення високої якості сигналу.

Також її можна використовувати в ролі приймально-передавальної антени і організувати зв'язок на великі відстані. Під час використання щогли як антени, її ізолюють від землі за допомогою опорного ізолятора.

Види щогл:

  • Телескопічні
  • Тригранні
  • Телекомунікаційні вежі

Щогли часто використовують у Wi-Fi та LTE зв'язку. Розглянемо, в яких випадках використовують щогли для wifi обладнання.

Для організації Wi-Fi зв'язку зовні приміщення необхідна наявність прямої видимості. Але бездротовий сигнал не передається прямолінійно як промінь лазера. Радіохвиля поширюється в просторі у вигляді еліпсоїда обертання з максимальним радіусом посередині. Цей радіус називають зоною Френеля. Пагорби, дерева і будівлі, що потрапляють у цей простір, послаблюють сигнал.

Перекриття зони Френеля на 20% не значно впливає на загасання сигналу. При перекритті понад 40% сигнал сильно загасає. Для далеких лінків потрібно також враховувати викривлення земної поверхні та підіймати антени ще вище.

Якщо у вас немає прямої видимості або висота над перешкодами недостатня, то необхідно купити щоглу для антени.

Перед купівлею щогли для wi fi розрахуйте висоту установки, щоб зрозуміти, яка висота щогли вам необхідна. Для цього знайдіть в інтернеті будь-який "калькулятор зони Френеля" і обчисліть висоту установки бажано не менше 80% зони Френеля.

Щогла для антени допоможе організувати якісний зв'язок по Wi-Fi з високою швидкістю. Наші щогли виготовлені з нержавіючого алюмінієвого сплаву, тому мають великий термін експлуатації.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: