Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Ethernet патч-корд використовують у комп'ютерних мережах для підключення мережевого обладнання: роутера, комутатора, Wi-Fi точки доступу, комп'ютера. Також його називають комутаційний шнур, але в професійних колах така назва не використовується.

Патч-корд складається з мережевого кабелю "вита пара", який обтиснутий з двох сторін роз'ємами RJ-45. Для виготовлення патч-кордів використовують дріт "вита пара" 5-ї або 6-ї категорії.

Кабель 6-ї категорії має кращі показники перехресних перешкод і системних шумів, однак він істотно дорожчий. Тому гігабітні патч-корди 6 категорії мають вищу вартість.

Найчастіше купують Ethernet патч-корди 5 категорії, у яких більш прийнятна ціна.

Деякі виробники для здешевлення продукції використовують неякісну 4-х жильну виту пару з обмідненими провідниками та обтискають тільки 4 провідники. Такий варіант підійде для підключення мережевого обладнання з портами 100 Мбіт/с, але не підійде для підключення портів 1 Гбіт/с і обладнання з PoE живленням. У нашому інтернет-магазині продаються тільки якісні патч-корди RJ-45 з мідними провідниками, у яких обтиснуті всі 8 провідників.

Виготовити патч-корд (подовжувач) для інтернету можна самостійно за нашою статтею Обтиск мережевого кабелю вита пара за стандартом. Однак саморобний Ethernet патч-корд має один недолік. Згодом провідники вилазять із роз'єму RJ-45 і його потрібно заново переобтискати. Заводський patch cord позбавлений такого недоліку, оскільки він литий і більш стійкий до згинання. Якщо ви часто використовуєте один і той самий мережевий подовжувач для комутації різного обладнання, то вам обов'язково потрібно купити литий патч-корд RJ45, щоб постійно його не ремонтувати. Ми також рекомендуємо використовувати гнучкі литі патч-корди для комутації обладнання в серверних шафах і стійках.

Мережеві подовжувачі бувають різних кольорів. Вибір кольору ніяк не впливає на його якість або швидкість передавання даних. Кольорові патч-корди зручно використовувати для комутації обладнання в серверній шафі або стійці, оскільки за кольором кабелю одразу видно, куди він іде і в який Ethernet порт.

Ви можете купити литий патч-корд RJ45 у нашому інтернет-магазині, і ми відправимо його в будь-яку точку України: Одесу, Львів, Дніпро тощо. У каталозі представлені комутаційні шнури від 1 метра і довше.

 

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: