Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Powerline адаптер це мережевий пристрій, за допомогою якого можна організувати комп'ютерну мережу через електропроводку 220 В. При цьому побутові електроприлади працюватимуть паралельно з передачею даних по дротах 220 В.

Мережевий адаптер powerline передає дані з високою швидкістю на відстані до 300 метрів.

Адаптери powerline часто використовують, коли в приміщенні вже зроблено ремонт, але необхідно прокласти комп'ютерну мережу без свердління стін і порушення ремонту.

Купити адаптер powerline можна для створення Wi-Fi мережі між поверхами або приміщеннями з товстими залізобетонними перекриттями, через які не проходить Wi-Fi сигнал. За допомогою мережевих Powerline адаптерів з'єднують Wi-Fi точки доступу на сусідніх поверхах (приміщеннях), і таким чином забезпечують Wi-Fi покриття.

Ви можете купити адаптер powerline з вбудованою розеткою і без неї. Powerline адаптери з вбудованою розеткою практичніші, оскільки дають змогу ввімкнути в одну розетку 220 В мережевий пристрій і побутові електроприлади.

Якщо стоїть завдання побудувати комп'ютерну мережу без прокладання LAN кабелю "вита пара", то Powerline адаптери допоможуть розв'язати це завдання.

 

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: