Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Медіаконвертер

 — це пристрій, призначений для комутації оптоволоконного кабелю з мідним мережевим кабелем "вита пара".

Медіаконвертер оптичний застосовують під час побудови комп'ютерних мереж FTTB (Fiber To The Building - оптика до будівлі) і FTTH (Fiber To The Home - оптика до дому).

Ми пропонуємо медіаконвертери виробника MikroTik і китайських виробників, які добре себе зарекомендували в роботі. Перевагою китайських пристроїв є те, що на медіаконвертер оптичний ціна невисока.

Оптоволоконні медіаконвертери

розрізняють за швидкістю передавання даних оптичним кабелем 100 Мбіт/с та гігабітні на 1.25 Гбіт/с. Зазвичай вони між собою несумісні. Для зв'язку може використовуватися одне або два оптичних волокна.

При використанні двох оптичних волокон, дані приймаються по одному волокну, а передаються по другому.

У разі використання одного волокна, по ньому одночасно виконується приймання і передавання даних. Це можливо завдяки тому, що приймання і передавання даних відбувається на різній довжині хвиль. Наприклад, передача на довжині хвилі 1310 нм, а прийом - на 1550 нм.

У нашому каталозі є моделі Ethernet медіаконвертерів, призначені для під'єднання оптичних SFP модулів. Також ви знайдете пристрої з розширеними функціями. Наприклад, якщо медіаконвертер купити з префіксом WL у назві моделі, то ви отримаєте функції LFP і FEF.

  • Функція LFP (Link Fault Pass Through) призначена для відстеження пошкодження на лінії зв'язку.
  • Функція FEF (Far End Fault) призначена для індикації помилки на віддаленому пристрої.

У магазині Технотрейд ви можете купити оптичний медіаконвертер з необхідними роз'ємами і швидкістю передачі даних. Пристрої дадуть змогу надійно об'єднати оптоволоконну і мідну лінію зв'язку. Додатковою перевагою буде доступна на медіаконвертер ціна.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: