Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Wi-Fi антени широко використовуються у комп'ютерному обладнанні. Бездротові антени бувають вбудовані (у ноутбуках, смартфонах, планшетах) або зовнішні. Зовнішні Wi-Fi антени використовують в багатьох роутерах та точках доступу.

По типу встановлення антени розподіляють на:

 • Внутрішні — використовуються всередині приміщення.
 • Вуличні — встановлюються на вулиці. Такі антени мають захист від дощу та використовують спеціальний ABS пластик, який не тріскається на морозі та стійкий до прямих сонячних променів.

В залежності від направленості бездротового сигналу, антени розподіляють на:

 • Всеспрямовані Wi-Fi антени — розповсюджують навколо себе бездротовий сигнал на 360°. Зазвичай використовують у Wi-Fi роутерах та точках доступу. Цей тип антен має найменшу дальність роботи.
 • Всеспрямовані Wi-Fi антени
 • Спрямовані Wi-Fi антени — розповсюджують бездротовий сигнал в певному напрямку. Ці антени мають найбільшу дальність роботи, але вузьку діаграму направленості 3°-10°. Зазвичай їх використовують у Wi-Fi мостах, або для підключення до базової станції в якості клієнта з великої відстані.
 • Спрямовані Wi-Fi антени
   
 • Секторні Wi-Fi антени — розповсюджують бездротовий сигнал в певному секторі, зазвичай від 60° до 180°. Їх часто використовують для встановлення на базовій станції провайдера. Якщо встановити декілька таких антен на одній щоглі, можна забезпечити Wi-Fi покриття 360° і високу дальність роботи, яка буде набагато перевищувати дальність всеспрямованої антени.
 • Секторні Wi-Fi антени
 • Панельні Wi-Fi антени — розповсюджують бездротовий сигнал в певному секторі, зазвичай від 15° до 60°. Свою назву отримали завдяки панельній конструкції антени. Насправді таку конструкцію також використовують у секторних антенах. Дальність роботи менше спрямованих і вище секторних, або така сама.Частіше всього панельні антени використовують для підключення до базової станції в якості клієнта.
 • Панельні Wi-Fi антени

Важливою характеристикою Wi-Fi антени є коефіцієнт підсилення, який вимірюється в ізотропних децибелах (dBi або дБі). Чим більше підсилення, тим більша дальність роботи. Але чим більше підсилення, тим вужче діаграма направленості.

Для бездротових мостів на 20-30 км використовують спрямовані Wi-Fi антени з великим підсиленням 25, 30 dBi. Такі антени мають дуже вузьку діаграму направленості 4°, 3° відповідно. Тому при використанні спрямованої антени дуже важливо точно спрямувати антени одна на одну.

Для домашніх роутерів і точок доступу використовують всеспрямовані Wi-Fi антени. Гарними антенами для роутера вважаються ті, що мають підсилення 5-6 dBi. Також є всеспрямовані антени з високим підсиленням 9, 12, 15 dBi, але їх треба використовувати з обережністю, тому що вони мають дуже вузьку діаграму направленості по горизонталі 15°, 12°, 9° відповідно. Всеспрямовану антену важливо не підіймати дуже високо, якщо клієнтами будуть звичайні смартфони та ноутбуки, які знаходяться на рівні землі. Тому що вони не будуть попадати у діаграму направленості антени і будуть працювати нестабільно.

Для базових станцій провайдери використовують секторні Wi-Fi антени з підсиленням 12-20 dBi.

Панельні Wi-Fi антени зазвичай використовують для підсилення прийому сигналу Wi-Fi адаптера або точки доступу. Такі антени мають підсилення 12-17 dBi.

Wi-Fi антени працюють на частоті 2,4 ГГц або 5 ГГц. Сигнал на частоті 2,4 ГГц краще проходить перешкоди (дерева, стіни), але у багатоповерхових будинках має багато перешкод від інших Wi-Fi роутерів. Сигнал на частоті 5 ГГц погано проходить перешкоди, але має кращу швидкість завдяки сучасним протоколам 802.11 ac та ax. Також 5 ГГц має більше частотних каналів, тому менше схильна до впливу перешкод. При встановленні зовнішніх Wi-Fi антен, антени на 5 ГГц потребують меншої висоти встановлення для забезпечення високої дальності передачі сигналу.

Wi-Fi антени можуть мати один або два роз'єми для підключення. Два роз'єми дозволяють використовувати подвійну поляризацію: горизонтальну і вертикальну одночасно. Це суттєво впливає на швидкість передачі даних. Бездротові антени з двома роз'ємами для підключення забезпечують вдвічі більшу швидкість інтернету.

Для кожної задачі важливо підібрати правильну антену, щоб вона вирішила поставлені на неї задачі. Наша компанія багато років пропонує різні види антен та інше мережеве обладнання. Ми добре розуміємося на обладнані, яке пропонуємо, і можемо підібрати антену Wi-Fi під Ваші потреби по прийнятній ціні. Будь-яка антена має гарантію. Звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами, або робіть замовлення на сайті.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: