Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Кабель вита пара

застосовується під час побудови комп'ютерних мереж для з'єднання мережевого обладнання. Кабель складається з декількох пар ізольованих провідників, які скручені разом. Провідники скручені попарно, щоб зменшити взаємні наведення та електромагнітні перешкоди від зовнішніх джерел. Зовні кабелю знаходиться пластикова оболонка. На кінцях кабелю встановлюють роз'єми RJ-45.

Кабель може мати екран у вигляді мідного обплетення або фольги, в яку обгорнуті пари провідників. Вони призначені для заземлення і кращого захисту від електромагнітних перешкод. Для виконання якісного заземлення в кабелі може бути окремий провідник.

Вита пара

буває наступних видів:
  • UTP (Unshielded twisted pair) — неекранована вита пара. Такий кабель йде без захисного екрана.
  • STP (Shielded twisted pair) — екранована вита пара. У цьому кабелі у кожної пари провідників присутній екран з фольги, і всі провідники мають загальний екран у вигляді сітки.
  • FTP або F/UTP (Foiled twisted pair) — фольгована кручена пара. Кабель має загальний екран із фольги.
  • S/FTP (Screened Foiled twisted pair) — фольгована екранована кручена пара. Кожна пара провідників перебуває у фольгованому обплетенні, а зовнішній екран зроблено з мідного обплетення.
  • U/STP (Unshielded Screened twisted pair) — незахищена екранована кручена пара. Кожна пара провідників перебуває у фольгованому обплетенні, але зовнішній екран відсутній.
  • SF/UTP (Screened Foiled Unshielded twisted pair) — захищена екранована кручена пара. У кабелі застосовується подвійний загальний екран із фольги та мідного обплетення.

Провідники кабелю виготовляють з міді або алюмінію, покритого тонким шаром міді. Алюмінієвий кабель ще називають "обміднений" або "біметал".

Біметал має низькі характеристики та більш чутливий до електромагнітних перешкод. Така кручена пара вартість має найнижчу.

Кабель, виготовлений із чистої міді, більше цінується за кращі характеристики. Особливо, якщо він має товсті провідники і хороший екран. Але на такий кабель вита пара ціна відповідно вища.

Для використання з Wi-Fi обладнанням ми рекомендуємо кабель вита пара купити дорожчий мідний, оскільки бездротове обладнання дуже чутливе до якості кабелю. Це пов'язано з тим, що пристрої віддалено живляться кабелем за технологією POE, а це вносить додаткові наводки. Неякісний кабель великої довжини має велике затухання, і пристрою може не вистачати напруги живлення. Щоб уникнути проблем у роботі Wi-Fi обладнання, краще не економити на кабелі.

Якщо вам потрібна вита пара, ціна якої буде прийнятною, то в нашому магазині ви знайдете таку. Ми пропонуємо вита пара купити як вітчизняних виробників, так і перевірений якісний кабель китайських виробників.

В нашому магазині можна купити якісну виту пару по доступній ціні. Ми відправляємо мережевий кабель службою доставки по всій Україні. Замовити можна бухту (305 метрів) і на метраж кратно 5 метрам.

 

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: