Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Коаксіальний кабель винайшли 1929 року інженери з AT&T Bell Telephone Laboratories (США). І вже через сім років він з успіхом витримав перше випробування. Його використовували для прямої телетрансляції Берлінських Олімпійських Ігор. Того ж року між Лондоном і Бірмінгемом було прокладено лінію, що підтримує 40 телефонних номерів. А через п'ять років кількість абонентів збільшилася більш ніж у десять разів.

На сьогодні коаксіальний кабель незамінний практично в будь-якій телекомунікаційній системі. Насамперед це стосується підключення Wi-Fi та LTE антен і систем кабельного телебачення. Сучасний високочастотний коаксіальний кабель у своїй основі містить мідь або обміднену сталь. Зверху вона покривається спіненим поліетиленом, екранованою фольгою і сталевим обплетенням з дроту. Ця конструкція забезпечує максимальний захист від зовнішніх перешкод. Завдяки цьому, коаксіальний кабель забезпечує найвищу якість передачі сигналу. При цьому коаксіальний кабель гранично простий у роботі. Він гнучкий, легкий і практично не схильний до зламу.

Кабель, виготовлений з обмідненої сталі, має більші затухання ніж мідний. Тому якщо вам потрібна велика довжина кабелю, краще купити більш якісний мідний коаксіальний кабель.

Коаксіальний кабель буває різних маркувань: RG-58, h155, RG-8, RSC-240. Він може бути тонким або товстим. Тонкий кабель має невелику вартість і використовується для підключення Wi-Fi та LTE антен на відстані до 10-20 метрів. Зі свого боку товстий коаксіальний кабель здатний передавати сигнал на більшу відстань, але його ціна вища.

В нашому інтернет-магазині ТехноТрейд Ви зможете купити коаксіальний кабель з необхідними параметрами. Відправка коаксіального кабелю відбувається службою доставки в будь-яку точку України.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: