Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті

Товари MikroTik

MikroTik MikroTik - одна з всесвітньо відомих компаній, що займається розробкою і впровадженням нових технологій в бездротові комп'ютерні мережі. Основними досягненнями MikroTik є їхнє програмне забезпечення - RouterOS, а також їхні знамениті роутери - RouterBOARD.

MikroTik


Про компанію

Латвійська компанія MikroTik понад 20 років пропонує клієнтам професійні мережеві рішення, що забезпечують стабільний доступ до інтернету і широкі функціональні можливості в кожному офісі.

Логотип MikroTik

Штаб-квартира компанії, що налічує понад 280 співробітників, розташована в столиці, м. Рига. Понад 500 представників компанії, які здійснюють продаж і технічну підтримку обладнання Мікротік, працюють у 145 країнах світу.

MikroTik є виробником доступного і функціонального мережевого обладнання для малого та середнього бізнесу. Це маршрутизатори, точки доступу, мережеві комутатори тощо. Окрім виробництва апаратних засобів компанія пропонує програмне забезпечення власної розробки, що забезпечує тонке налаштування і надійну роботу своїх мережевих систем.

Оборудование MikroTik

Особливою гордістю і важливим напрямком розвитку компанії є широка освітня програма, реалізована в рамках Академії MikroTik. Вона спрямована на навчання студентів тонкощам побудови мережевих інфраструктур і успішно працює в університетах, коледжах і профільних навчальних закладах.

 

RouterOS – універсальна ОС

MikroTik RouterOS є мережевою операційною системою, що базується на Linux OS. Вона попередньо встановлена на маршрутизатори MikroTik і суттєво розширює їхню функціональність.

MikroTik RouterOS

Крім того, можливе встановлення RouterOS безпосередньо на ПК або віртуальну машину VMWare, VirtualBox, Hyper-V, KVM, Xen. Для віртуальної машини ОС має назву CHR (Cloud Hosted Router). Операційна система RouterOS має високу гнучкість і дає змогу роутерам MikroTik отримати безліч налаштувань, які відсутні в обладнанні інших виробників за ту саму ціну.

 

RouterBOARD – лінійка роутерів MikroTik

RouterBOARD - це велика лінійка маршрутизаторів, що працюють під керуванням власної операційної системи RouterOS, до яких належить більшість роутерів сімейства MikroTik.

MikroTik RouterBOARD

Об'єднання апаратної платформи RouterBOARD з програмним забезпеченням RouterOS дає змогу не просто отримати широкосмуговий доступ до інтернету в будь-якому куточку країни, а й налаштувати необхідні для роботи функції на свій смак.

 

Плюси мережевого обладнання MikroTik

Переваги апаратних і програмних рішень компанії MikroTik:

  • Доступна ціна. У своєму ціновому сегменті у Мікротік просто немає конкурентів.
  • Функціональність. Порівняно з "домашніми" роутерами популярних брендів Asus, TP-Link, Dlink, Tenda, Netis та ін. в обладнанні MikroTik функціонал на дві голови вищий. Це просто непорівнянні речі. Коректніше було б порівнювати дане обладнання з "дорослим" залізом на кшталт Cisco, Zyxel, Juniper, якому обладнання Mikrotik не поступається.
  • Надійність і стабільність. При коректному налаштуванні мережевого обладнання Мікротік буде працювати як швейцарський годинник. Підтримка скриптової мови дає змогу налаштувати адекватну реакцію на всілякі потенційні проблеми, автоматизувати роботу і звести до мінімуму необхідність втручання системного адміністратора.
  • Уніфікація налаштування. На всіх маршрутизаторах використовується єдина RouterOS, яка однаково налаштовується на різних моделях обладнання.
  • Доступ до оновлень і документації. Усі прошивки OS доступні на сайті компанії та не потребують авторизації для скачування. Щоб оновити прошивку, досить натиснути одну кнопку в налаштуваннях. Щодо кожного аспекту налаштування можна знайти детальну інформацію на офіційній вікіпедії.

 

Мінуси мережевого обладнання Mikrotik

Ідеального обладнання не існує. Так, чи інакше, але недоліками володіє будь-яка техніка, і у Мікротік вони теж є:

  • Система для профі. Для простого налаштування підключення до інтернету в роутерах Мікротік є спрощене меню QuickSet. Однак, якщо вам потрібно налаштувати пристрій для роботи з двома провайдерами, роботу з 4G модемом, налаштувати безшовну Wi-Fi мережу, то від вас будуть потрібні знання мережевих технологій. Налаштування в цих випадках для неспеціаліста є досить непростим завданням.
  • Не підтримує принтери. У роутерах Мікротік є USB порт, який використовують для під'єднання 3G/4G модемів або зовнішніх накопичувачів. Принтери не підтримуються.
  • Недоліки техпідтримки. Велика кількість документації та програмних апдейтів є зворотним боком відсутності оперативної техпідтримки. Ви не можете зателефонувати в техпідтримку MikroTik і швидко усунути проблему, що виникла. Техпідтримка у виробника, в принципі, є, але працює не так швидко, як хотілося б. Тому для клієнтів, які купили товар у магазині Технотрейд, ми надаємо власну кваліфіковану техпідтримку, якої немає в інших магазинах України. Наші фахівці допоможуть вам оперативно вирішити будь-яку проблему, що виникла.

 

Товари MikroTik в магазині Технотрейд

Мережеві комплекси латвійського виробника є ідеальним рішенням для організації мережі на малому підприємстві або у великому офісі. Наш інтернет-магазин Технотрейд пропонує широку лінійку продуктів MikroTik, які можна купити за привабливими цінами. Обладнання, представлене на сайті, є в наявності або доступне для замовлення. Ми відправляємо товари по всій Україні службою доставки "Нова Пошта".

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: