Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Комутатор TP-Link

може бути керованим або некерованим. Некерований комутатор TP-Link з'єднує комп'ютери між собою, але не має можливостей по його налаштуванню, і не має додаткових функцій. .

Усі комутатори TP-Link вирізняються високою якістю та доступною ціною. Серед найважливіших переваг більшості моделей цієї марки - висока швидкість роботи, що дає змогу досягти високої продуктивності мережі.

Залежно від кількості користувачів, які будуть приєднані до комутатора, вибирається та чи інша кількість Ethernet портів. Комутатор TP-Link може містити від 5 до 48 портів Ethernet. Можна об'єднати кілька пристроїв, створивши в такий спосіб ще більше число роз'ємів.

Наша компанія ТехноТрейд пропонує все необхідне мережеве обладнання для побудови домашньої або офісної мережі. У нас ви можете швидко і легко купити комутатор TP-Link. Оберіть необхідну модель комутатора, та зробіть замовлення на сайті. З усіх виникаючих питань можна звертатися до наших консультантів. Високий рівень обслуговування є невід'ємною рисою компанії ТехноТрейд. Ми намагаємося зробити процес покупки максимально простим і приємним. Кожен покупець має можливість замовити доставку в межах України транспортною компанією "Нова Пошта".

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: