Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві
Підберіть обладнання за допомогою інженера-консультанта
Залиште Ваш телефон. Наш експерт перетелефонує і відповість на усі питання.
вибрати товар з консультантом

Для чого потрібен 4G модем

3G/4G модем призначений для організації швидкого бездротового доступу до інтернету з використанням мереж мобільних операторів. Існують як вбудовані модеми, якими оснащуються всі сучасні мобільні телефони, так і зовнішні USB-пристрої, які підключаються до портів ноутбука або комп'ютера.

Використання 3G/4G модему з ноутбуком

 


Мобільні рішення необхідні тоді, коли користувач перебуває в дорозі і йому потрібен інтернет. Це відрізняє 4G від звичайного стаціонарного Wi-Fi роутера або кабельного підключення, які прив'язані до певного місця.

Крім того, непоганим, якщо не єдиним, рішенням 4G інтернет модем може стати в тих куточках України, куди ще не дісталися провайдери інтернету, але є покриття мобільних операторів. Це досить актуальний спосіб підключення до інтернету в сільській місцевості.

 

Можливості USB 4G модему

Сам модем зовні нагадує звичайну флешку, що дуже зручно в дорозі. Компактні пристрої такого типу ще називають донгл (від англ. dongle), що означає електронний ключ доступу. Але головне, це не розміри, а функціональні можливості 4G модему, які обумовлені його мікросхемою та інтегрованими розширеннями. Вони визначають пропускну здатність передавання даних і залежать від потужності внутрішньої та зовнішньої антени, а також від узгодження їхньої роботи з модемом. Сучасні 3G і 4G (LTE) модеми мають 1 або 2 роз'єми для підключення зовнішньої антени, яку використовують для підсилення слабкого сигналу. Це дещо споріднює його з телебаченням.

Роз'єми 3G/4G модему для підключення зовнішньої антени

Підключення зовнішньої антени до 3G/4G модему

 

Модеми часто мають роз'єм для підключення microSD карт, який дає можливість використовувати їх для зберігання інформації. У цьому разі під знімною кришкою модему, крім слота для сім-карти, ще буде слот для microSD.

Слот microSD для підключення карт пам'яті

 

Наявні в Україні технології дають змогу здійснювати доступ до мобільного інтернету за допомогою 2G, 3G і 4G (LTE) модемів. Технологія 3G забезпечує підключення і передачу даних у двох основних стандартах - CDMA і GSM. Так склалося, що у нас в країні основним стандартом мобільного зв'язку є GSM, що зумовило роботу операторів, які роздають 3G/4G інтернет, як основних гравців на ринку. Це оператори Київстар, Vodafone, Lifecell і 3Mob.

Стандарт 3G має обмеження за швидкістю прийому/передачі даних, який у середньому становить близько 7 Мбіт/с на прийом і близько 2,5 Мбіт/с на передачу даних. Звичайно ж, пікові швидкості можуть перевищувати середні значення в 3-4 рази, але тільки в певний час і за дуже сприятливих умов. І навпаки. У зонах, з поганим покриттям, швидкість може падати до рівня 2G (300 Кбіт/с), обумовлену переходом у режим передачі даних за технологією GPRS.

Щодо стандарту 4G, то він має швидкість від 20 до 100 Мбіт/с, яка перевищує 3G на порядок. Сучасні модеми для LTE мереж мають зворотну сумісність з 3G і 2G мережами. Тобто ви можете використовувати їх для підключення до мереж другого, третього або четвертого покоління будь-якого мобільного оператора, що пропонує таку послугу.

Якщо ж у вас є потреба під'єднати до мобільного інтернету не один, а кілька пристроїв, то слід обирати з 4G модемів із вбудованою функцією Wi-Fi роутера, з яких ви зможете роздавати інтернет на всі свої девайси.

Налаштування 3G/4G модему залежить від моделі і може відрізнятися. Зазвичай, воно виконується засобами операційної системи (Windows або iOS) або через web-інтерфейс, як у роутера.

Ціни на мобільний інтернет залежать від технічного оснащення оператора і пропонованої швидкості передачі даних. Зазвичай у пакеті послуг є ліміт на щомісячний трафік, який, залежно від вартості пакета, може коливатися від кількох гігабайт до кількох десятків гігабайт.

 

Де купити 4G модем?

Купити 4G модем, який зможе забезпечити вас надійним мобільним інтернетом у будь-якому населеному пункті, де є покриття відповідного оператора зв'язку, ви можете в нашому інтернет-магазині Wi-Fi обладнання Технотрейд. Оплатити покупку і забрати замовлення можна на Новій Пошті.

Ми пропонуємо тільки якісні та перевірені часом USB модеми 3G і 4G, які розширять горизонти комунікаційних можливостей ваших девайсів. Мобільні оператори, як правило, пропонують купити у них 4G модем за привабливою і дуже низькою ціною. Це пов'язано з тим, що такі пристрої залочені під конкретного оператора і працюють тільки з його мережею. Модеми, представлені в нашому магазині, розблоковані, є універсальними і успішно працюють з мережами всіх провідних операторів мобільного зв'язку України.

Залочений і розлочений 3G модем

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: