Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті
Сортування по назві

Телескопічна щогла

призначена для встановлення Wi-Fi антен, телевізійних антен, LTE антен і камер відеоспостереження загальною вагою до 10 кг.

Вона складається з декількох труб з алюмінієвого сплаву, тому значно легша, ніж сталева телескопічна щогла. Алюмінієва телескопічна щогла не іржавіє і має тривалий термін експлуатації.

У комплектацію входить все необхідне для встановлення, крім троса і підп'ятника. Вони за необхідності купуються окремо. Підп'ятник дає змогу жорстко закріпити нижню основу труби на землі. Трос призначений для встановлення відтяжок, які надають стійкість конструкції.

Радіоаматори використовують наші щогли не тільки для встановлення антен, а і як антену для зв'язку на великі відстані. Для цього докуповується опорний ізолятор, щоб ізолювати алюмінієвий корпус від землі та ізолюються розтяжки від землі. Таким чином щогла телескопічна для антени перетворюється сама на антену зв'язку.

Купити щоглу телескопічну для Wi-Fi обладнання ми рекомендуємо в тому разі, якщо у вас немає прямої видимості або висота над перешкодами недостатня для нормальної роботи пристроїв.

Щоб зрозуміти, якою висотою має бути телескопічна антенна щогла для встановлення Wi-Fi обладнання, вам необхідно провести розрахунок зони Френеля. Для цього знайдіть в інтернеті будь-який "калькулятор зони Френеля" і обчисліть радіус зони Френеля не менше 80%. Це і буде необхідна висота установки за умови відсутності перешкод. Якщо на шляху проходження Wi-Fi сигналу є перешкоди у вигляді будівель, то необхідно до 80% зони Френеля додати висоту будівлі, і тоді отримаємо необхідну висоту.

При замовленні в Технотрейді, ви отримуєте товар безпосередньо від виробника, тому ціна на телескопічну щоглу невисока. Термін виготовлення 1-3 дні, відправка службами доставки по всій Україні.

Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: