Товари
 
Виробники
 
Новини
 
Статті

FoxGate SFP 1.25G TX=1310 3км SC

Артикул 1279
Є в наявності
676 грн.
Гарантії:
Доставка і оплата:
  • Доставка Новою Поштою
  • Оплата при отриманні або передоплата на рахунок
  • Оплата з ПДВ / без ПДВ
  • Детальніше »

FoxGate SFP 1.25G TX=1310 3км SC — це оптичний SFP модуль зі швидкістю передачі 1.25G, довжиною хвилі TX 1310 нм і роз'ємом типу SC. Призначений для під'єднання одномодового оптоволоконного кабелю на відстань до 3 км.

Цей модуль використовується в парі з моделлю FoxGate SFP 1.25G TX=1550 3км SC. Перший модуль передає дані на частоті 1310нм, а другий модуль приймає їх на цій частоті. Другий модуль передає дані на частоті 1550нм, а перший модуль приймає їх на цій частоті.

Підключення SFP модулів

Приклад використання SFP модулів

 

Для передачі даних використовується одне оптичне волокно. По ньому проводиться одночасне приймання і передача сигналу завдяки використанню різної довжини світлових хвиль.

Схема передавання даних по одному волокну в SFP WDM модулях

Схема передавання даних по одному волокну в SFP WDM модулях

 

SFP модуль протестований і сумісний з обладнанням MikroTik.
У роутерах MikroTik на деяких прошивках SFP модулі можуть не підключатися один до одного в автоматичному режимі. Щоб вони підключилися, відкрийте меню Interfaces, зробіть подвійне клацання лівої кнопки миші на інтерфейсі sfp1, щоб потрапити в його налаштування. Перейдіть на вкладку Ethernet, приберіть галочку з Auto Negotiation і вкажіть вручну швидкість 1Gbps. Після цього натисніть ОК.

 

Щоб купити SFP модуль FoxGate 1.25G TX=1310 3км SC, додайте товар у кошик.

Характеристики

Швидкість передачі даних:до 1,25 Гбіт/с
Довжина хвилі передачі TX:1310 нм
Довжина хвилі прийому RX:1550 нм
Тип оптоволокна:одномод
Кількість волокон:1
Тип оптичного роз'єму:SC
Дальність передачі даних:до 3 км

 

  • Звичайна форма
  • Facebook

Відгуки про FoxGate SFP 1.25G TX=1310 3км SC

  Оцінка: 5, Голосів: 4, Відгуків: 10

Залишити коментар
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:  

Коментар: *
Оцiнка:  
Введіть символи: *
Поновити
 
Володимир 19.12.2022 00:48:37
можно вместо &
Huawei OptiXstar EG8010Hv6
Wavelengths: US 1310 nm, DS 1490 nm
или их в паре нужно ?
Техпідтримка 19.12.2022 14:00:20
Нельзя.
У Вас используется технология GPON, а SFP модули работают по технологии FTTH.
Володимир 30.12.2023 23:44:17
есть какойто модуль ?
Техпідтримка 31.12.2023 19:52:40
Нет
Максим 15.05.2021 17:06:42
Не пробовали подключать к HP?
Євген 22.11.2022 15:19:03
Працюють
Станислав 13.09.2018 10:58:52
Наконец приехали и мои модули. Прекрасно завелись на Микротике и на Длинке DGS-1210-16.
Леонид 21.03.2017 13:53:43
Есть ли информация о совместимости данных SFP-модулей с D-link DGS 1100 10ME ?
Техпідтримка 21.03.2017 15:06:58
Такой информации у нас нет.
Можете взять на тест, а если не подойдет, то вернуть.
Леонид 29.03.2017 22:10:20
Приехали мои модули, проверил с Dlink DGS 1100 10ME - работают.
Сторінки: 1
Магазин
Техпідтримка
Наші партнери
   
© 2003–2024 «Компанія ТехноТрейд»
інтернет-магазин мережевого обладнання
×
×
Валюта: